מולטיפק פלסטיק ממשיכה לייצג חברות מובילות בעולם בדפוס משי. מוטו זה מביא לתעשייה פתרון כולל איכותי וחסכוני אשר כל מדפיס או בעל מפעל מחפש!!! אחד מהפתרונות האלו הוא מגב הדפסה איכותי לדפוס משי (רשת) של החברה המובילה בעולם- WATTS מאנגליה. המאמר הקרוב יסקור בקצרה את הסדרות ייצור של החברה ואת היתרונות והחסרונות שלהם.

חברת מולטיפק מייצגת את חברת WATTS האנגלית כמפתחת ויצרנית מגבים לדפוס משי (רשת). WATTS היא המובילה העולמית בפיתוח ייצור והתאמה של מגבים לדפוס משי (רשת) בעולם. WATTS הוקמה כבר לפני מעל ל-35 שנה וממשיכה לייצר מגבים לדפוס משי (רשת) באיכות ועקביות שאין שני לה. WATTS מייצרת את המגבים בשיטתCNC המבטיחה ייצור עקבי איכותי ומדויק של מגבים לדפוס משי (רשת). WATTS מייצרת מגבים במגוון פרופילים לשימושים השונים בתעשיית דפוס משי (רשת). כל המגבים מיוצרים במפעל אחד באנגליה דבר המקל על בדיקת האיכות הנדרשת כדי להבטיח שכל מגב יהיה מדויק איכותי והייצור יהיה עקבי. חברת מולטיפק פלסטיק מלווה מקצועית את כל לקוחותיה וביחד עם הקשרים הקרובים שיש לנו עם כל החברות אשר אנו מייצגים מבטיח כי לכל קושי מקצועי יימצא פתרון המתאים ביותר. שיתוף פעולה זה מבטיח מוצרים המתאימים ביותר ועמידים לתאורת UV, דיו עשיר בסולבנטים ומוצרים תעשייתיים העומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם.

סוגי הסדרות של חברת WATTS:

סדרת 2000:

מגב לשימוש אוניברסלי במחירים תחרותיים. אידיאלי למגוון רחב של אפליקציות לדפוס משי (רשת).

תעשיות המשתמשות במגב זה: אלקטרוניקה, אנרגיה סולרית, זכוכית, טקסטיל, קרמיקה, CD/DVD.

 • עמידות גבוהה לסולבנטים
 • עמידות גבוהה לשחיקה
 • עמידות גבוהה לתאורת UV
 • עמידות גבוהה לצבעי פלסטיסול
 • ללא תוספים כימיקלים- מתאים להדפסה על מוצרים רגישים למזהמים.

סדרה 5000:

מוצר PREMIUM המיוצר מחומר: VOLKOLAN NDI עם עמידות גבוהה לשחיקה וחום, מיוצר תחת רישיון של תאגיד BAYER AG. סדרת מגבים לדפוס משי (רשת) זו מבדילה את עצמה ממגבים אחרים המיוצרים בעולם משום שמעט מאוד חברות בעולם יודעות להשתמש בטכנולוגיה של ייצור בצנטריפוגה המבטיחה מוצר שאין שני לו באיכות בעולם! מגב זה אידאלי להדפסת משי (רשת) בתחומים הבאים: אלקטרוניקה, פאנלים סולאריים, זכוכית, קרמיקה.

 • עמידות גבוהה לסולבנטים
 • עמידות גבוהה לשחיקה
 • עמידות גבוהה לתאורת UV
 • עמידות גבוהה לצבעי פלסטיסול
 • ללא תוספים כימיקלים- מתאים להדפסה על מוצרים רגישים למזהמים.

סדרה 7000:

סדרה לשימוש אוניברסלי לדפוס משי (רשת). סדרה זו תחרותית מאוד במחירים שלה ומתאימה לתאורת UV.

 • מחיר נמוך
 • מתאימה להדפסת בתאורת UV.

סדרה 8000:

סדרה זו מותאמת לעמוד במקרים הקיצוניים ביותר של הדפסה בתחום דפוס משי (רשת). סדרה 8000 היא בעלת עמידות גבוהה מאוד לסולבנטים וכימיקלים ומציעה יתרונות גבוהים מאוד למוצרים פלסטיים ומוצרים בעלי פורמט רחב. מתאים להדפסה על: בקבוקים, אלקטרוניקה, פאנלים סולאריים, מסכי מגע.

 • עמידות גבוהה לסולבנטים
 • עמידות גבוהה לשחיקה
 • עמידות גבוהה לתאורת UV
 • עמידות גבוהה לצבעי פלסטיסול
 • ללא תוספים כימיקלים- מתאים להדפסה על מוצרים רגישים למזהמים.

סוגי הלהבים:

סוגי הלהבים הפופולריים ביותר:

להב בעל חיתוך לינארי:

ניתן להשיג במגוון רחב של פרופילים, מידות, בעלי2,3,5 שכבות שונות באותו מגב. חיתוך לינארי יכול להגיע בסדרות הבאות: 2000,7000,8000. חיתוך לינארי עם מגב הניצוק NDI קיים בסדרה 5000. ייצור המגבים נעשה במחשב ונחתך בשולחן 2D.

להבים מותאמים אישית:

מיוצר בחדר נקי דבר המבטיח ייצור איכותי נקי ממזהמים. שינוי קל ביותר של הלהב יכול להבטיח מריחה טובה יותר של הדיו ועם עמידות גבוהה יותר לשריטות וכימיקלים אודות לאטימה טובה יותר של החומר. סדרה זו מבטיחה חיתוך מלינארי ומדויק מאוד מכאן השם (MOULDED EDGECUT EDGE).

להבים משולבים בחומר תומך:

חומר תומך מספק שליטה מקסימלית בלהב ולאפליקציות הדפסה מהירות שדורשות מידה גדולה של דיוק. מיוצר בשילוב של פוליאוריתן עם חומר עמיד במיוחד התומך בלהב.

מידות קושיים וצבעים:

המגבים של חברת WATTS מיוצרים במגוון מידות קושיים וצבעים:

קושי: 38A SH- 93A SH.

אורך: עד ל-3715 מ"מ (גליל)

רוחב: אפשר לחתוך לכל אורך עד 660 מ"מ

עובי: 4 מ"מ עד ל- 26 מ"מ

צבע: את המגבים ניתן לקבל במגוון רחב של צבעים לפי החוזק וגם המותאמים לסטנדרטים בינלאומיים.

טיפול, אחסון ותחזוקה:

הגלילים של חברת WATTS מגיעים עטופים בשרינק להגנה וקלים לזיהוי. מהרגע שהלקוח מקבל אותם ההמלצה היא לפרק אותם באריזה ולהניח אותם שטוחים. האחסון צריך להיות בחדר  עם לחות נמוכה בטמפרטורות בין 15-30C ורחוק מאור יום. אין שום צרוך להשחיז את הלהב של המגב. חיי המגב מתארכים כאשר מאפשרים לו מנוחה בין עבודות של לפחות 12 שעות. באם צריך להשחיז את הלהב ניתן לעשות זאת בקלות היות ואת הלהבים של WATTS ניתן להשחיז בקלות. לפני פעולת השחזה צריך לתת "מנוחה" של 12 שעות. מיד בסיום העבודה צריך לנקות את הלהבים עם בד לח ולא להשאיר את הצבע בממיסים (סולבנטים).

סיכום:

חברת watss  מייצרת מגבים מעל ל-35 שנה, החברה היא היצרנית המובילה בתחום המגבים לתעשיית המשי. החברה מוכרת מגבים לתעשיית המשי במעל ל-80 מדינות ברחבי העולם. חברת מולטיפק היא הנציגה של החברה המוכרת את המגבים לתעשיית המשי בישראל. המגבים נמכרים תחת שתי פירמות: Watts Squeegees and ORA Squeegees. המגבים לתעשיית המשי נחתכים בשיטת cnc המבטיחים חיתוך מדויק ונקי. המגבים פותחו בשיתוף עם אנשי מקצוע מתעשיית דפוס המשי בכדי להבטיח שהדרישות של התעשייה ייענו בצורה האופטימלית.

החברה מתפתחת בכל עת  ולאחרונה הוציאה לשוק בהצלחה מרובה מגבים בעלי עמידות גבוהה לכימיקלים ובעלי חיתוך מדויק ונקי המאפשר גריפה יעילה של הצבע, שמתאים לתעשיית דפוס המשי.

החברה מתמקדת בפתרונות רחבים לתעשיית דפוס המשי והיא כוללת: טקסטיל, מעגלים חשמליים,אלקטרוניקה, זכוכית, קרמיקה, cd,dvd, מסכי מגע ומסכים סולריים. המגבים נחתכים בקלות לגודל הרצוי אותו מדפיס המשי. החומרים בהם משתמשת החברה מותאמת בצורה אופטימלית לתעשיית המשי.

למידע נוסף:

טלפון: 089427325 (שלוחה 1)

.wattspolyurethane.co.uk